Informacje


Nazwa: MyEvolution

Telefon:

WWW: https://my-evo.pl/

Adres: High street 84a

Kod pocztowy: EH-33

Miejscowość: Tranent


Dodaj Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)


Pestycydy co to jest

W dzisiejszych czasach samo wybieranie warzyw i owoców jako podstawę swojej diety nie wystarczy. Okazuje się bowiem, że w ogólnodostępnym pożywieniu znajdują się szkodliwe substancje, które każdy człowiek spożywa wraz z zakupionym jedzeniem. O ile nie posiada się własnej hodowli warzyw i owoców, kupno tych produktów zawsze wiąże się z ryzykiem.

Czy wiesz, co to są pestycydy? To właśnie one znajdują się w warzywach – a szczególnie w pomidorach i jabłkach. Na stronie My-evo.pl autorka artykułu tłumaczy, że są to środki mające na celu ochronę roślin przed różnego rodzaju szkodnikami oraz chorobami. Niestety, są one niebezpieczne nie tylko dla atakujących rośliny wirusów, ale również dla zdrowia ludzi.

Do najbardziej skażonych tymi substancjami warzyw i owoców należą m.in. jabłka, brzoskwinie, gruszki, truskawki oraz szpinak. Na szczęście istnieje sposób na pozbycie się ich z powierzchni tych roślin. Aby to zrobić, należy kupić gotową mieszankę do usuwana pestycydów lub namoczyć warzywa w wodzie z solą kuchenną.

Dodano: 25-05-2019
s

PODLISKIE FIRMY


GOLDEN TRADE LTD


https://intymnosc.pl/

Polish Cosmetics Distribution Centre Uk Limited


https://taniekosmetyki.co.uk/

© 2019 - www.ztfiolki.pl.