Informacje


Nazwa: TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Telefon: 61 815 22 42

WWW: https://sklep.tiptopol.pl/

Adres: Kostrzyńska 33

Kod pocztowy: 62-010

Miejscowość: Pobiedziska


Dodaj Opinie
Wszelki osprzęt w warsztacie samochodowym powinien być przede wszystkim bezpieczny i funkcjonalny. Zakupu takich akcesoriów należy dokonywać w sprawdzonych sklepach, gdyż daje nam to gwarancję niezawodności.


Ocena 4

Oceń (0 z 0 głosów)


Podnośnik dwukolumnowy

Możesz mieć realny wpływ na wygląd i charakterystykę sprzętu w Twoim warsztacie. Jeżeli interesuje Cię nowoczesny podnośnik dwukolumnowy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Specjalistyczny sklep TIP-TOPOL bez żadnego problemu dostosuje sprzęt do wymagań konkretnego miejsca pracy. Dla przykładu, podnośnik może być łączony dołem lub górą, napędzany łańcuchem, wspierany dwoma silnikami... Klient może w każdej chwili zgłosić się do pracowników sklepu i poprosić ich o pomoc przy znalezieniu produktu spełniającego dane oczekiwania.

Warto też po prostu zerknąć na stronę internetową pod adresem sklep.tiptopol.pl i obejrzeć zamieszczone tam podnośniki dwukolumnowe. Mogą stać się inspiracją do zakupu. W innych zakładkach znajdują się inne rodzaje podnośników, w tym klasyczne konstrukcje nożycowe. Sklep gwarantuje korzystne ceny i odpowiedzialne podejście do życzeń klienta.


Dodano: 09-12-2017
s

PODLISKIE FIRMY


Multimasz sp. z o.o. sp.k.


http://www.centralne-smarowanie.com

Galloma Sp. z o. o.


http://galloma.pl/

iPRO Sp. z o. o.


http://inzynieria.pro/

© 2019 - www.ztfiolki.pl.