Informacje


Nazwa: CP PARTNER

Telefon: 691 764 212

WWW: http://cppartner.com

Adres: Polna 15

Kod pocztowy: 62-090

Miejscowość: Kiekrz


Dodaj Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)


CP PARTNER • Bonie sztukateria

Prezentowane przedsiębiorstwo produkcyjne ma swoją siedzibę w Poznaniu. Właśnie tam powstają najlepsze bonie i inna sztukateria elewacyjna. To w stu procentach polskie produkty w konkurencyjnych cenach. Firmowi specjaliści chętnie przygotują wybrane przez klienta dekory architektoniczne w dowolnej skali. Zleceniodawca może też zaproponować swój własny wzór, a projekt zastanie zrealizowany ekspresowo. Czas oczekiwania to maksymalnie dwa tygodnie. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie internetowej cppartner.com.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się firmowe portfolio – galeria zdjęć z dotychczasowymi realizacjami. To cenne źródło inspiracji dla inwestorów, architektów i projektantów wnętrz, którzy szukają ciekawych pomysłów na wykorzystanie sztukaterii wewnętrznej oraz zewnętrznej.

Bonie elewacyjne dostępne w ofercie mają trzpień styropianowy. Dzięki temu są lekkie i nie obciążają konstrukcji, co jest szczególnie ważne w przypadku renowacji budynków zabytkowych.


Dodano: 28-03-2023
s

PODLISKIE FIRMY


iPRO Sp. z o. o.


http://inzynieria.pro/

Kaskada Hotel&Restauracja


http://kaskada-hotel.pl/

Ebordi s.c.


https://ebordi.pl/

© 2024 - www.ztfiolki.pl.