Informacje


Nazwa: Euroschola.eu

Telefon:

WWW: https://euroschola.eu/

Adres: 1 Maja 9

Kod pocztowy: 46-043

Miejscowość: Biestrzynnik


Dodaj Opinie
Euroschola.eu to oferta dla szkół, która polega na programie umożliwiającym zakup komputerów z zerową stawką VAT, a więc dużo taniej. Do tego należy dodać wsparcie serwisowe po zakupie sprzętu.


Ocena 5

Oceń (5 z 1 głosów)


Komputery dla szkół z zerową stawką VATu - http://euroschola.eu/

Komputery dla szkół z zerową stawką VAT-u? Zbyt piękne żeby było prawdziwe? A jednak! Takich „przywilej” dotyczy − w świetle przepisów ustawy o podatku towarów i usług - nie tylko placówki oświatowe, ale również opiekuńczo-wychowawcze, a także wszystkie organizacje charytatywne, humanitarne i edukacyjne zajmujące się nieodpłatnym przekazywaniem sprzętu informatycznego. Nasuwa się jednak pytanie: jak z tego dobrodziejstwa skorzystać? Wystarczy wziąć udział w programie  Euroschola.eu.

 

Co dzięki temu zyskujesz? Bardzo wiele. Nowoczesne, profesjonalne urządzenia najwyższej jakości, bezpieczeństwo, spore oszczędności, darmowe, legalne oprogramowanie, zdalne wsparcie techniczne, pakiety gwarancyjno-serwisowe w całym okresie użytkowania − wymienić można bardzo długo. Ma jakieś wątpliwości? Wejdź na stronę internetową: euroschola.eu i skontaktuj się z ekspertami programu Euroschola.eu.


Dodano: 30-01-2018
s

PODLISKIE FIRMY


© 2024 - www.ztfiolki.pl.