Informacje


Nazwa: IMC Centrum Zdrowia

Telefon: 730 597 597

WWW: https://centrumimc.pl

Adres: Strzelińska 41

Kod pocztowy: 55-010

Miejscowość: Żerniki Wrocławskie


Dodaj Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)


Hematologia Wrocław

W tej placówce medycznej pomoc znajdą między innymi osoby z zaburzeniami w obrębie układu krwiotwórczego. Pracujący we Wrocławiu hematolog korzysta z różnorodnych metod, dzięki którym może zdiagnozować dany problem. Lekarz pomaga ludziom skarżącym się na częste krwawienia z nosa, osłabienie, duszności, obrzęk węzłów chłonnych oraz wybroczyny lub wysypki skórne. Wskazaniami do wizyty u lekarza są także nieprawidłowe wyniki badań krwi.

Na stronie internetowej centrumimc.pl oferuje swoje usługi również chirurg. Specjalista zajmuje się usuwaniem różnych zmian skórnych, takich jak znamiona, pieprzyki, kaszaki, brodawki, tłuszczaki i włókniaki. 

W placówce można wykonać też akupunkturę. Podczas zabiegu wykorzystuje się sterylne igły, które umożliwiają stymulację określonych punktów na skórze. Metoda ta może poprawić funkcjonowanie organizmu. Jest stosowana w przypadku wielu problemów, do których należą między innymi depresja, bóle głowy, nadciśnienie, nudności, rwa kulszowa i alergiczny nieżyt nosa.

 


Dodano: 11-12-2023
s

PODLISKIE FIRMY


© 2024 - www.ztfiolki.pl.