Informacje


Nazwa: Kaskada Hotel&Restauracja

Telefon: 691 500 928

WWW: http://kaskada-hotel.pl/

Adres: Międzyzdrojska 37

Kod pocztowy: 60-453

Miejscowość: Poznań


Dodaj Opinie
Jak dla mnie opcja wakacji nad jeziorem jest zawsze jedną z pierwszych jakie biorę pod rozwagę planując wakacyjny wypad w okolicach maja.


Ocena 4

Oceń (0 z 0 głosów)


Wakacje nad jeziorem w wielkopolsce

Trudna sobie wyobrazić bardziej relaksujący urlop niż wakacje nad jeziorem w Wielkopolsce na przykład. Czysta woda, cisza przerywana jedynie śpiewem ptaka lub szumem wiatru czy pluskiem wody o burtę łodzi. Taki odpoczynek gwarantuje hotel Kaskada, położony w lesie nad Jeziorem Kierskim, oddalony od Poznania o 11 km. Jest to prawie niewiarygodne, że takie spokojne miejsce znajduje się tak blisko hałaśliwego miasta. 

Hotel ten jest idealny dla ludzi, którzy chcą spędzić trochę czasu sami z sobą, dla rodzin z dziećmi, które wreszcie poczują się wolne, ale także dla ludzi aktywnych, uwielbiających sporty wodne. Można ty nawet spróbować nowej dyscypliny zwanej fly-board. W otaczającym hotel lesie jest mnóstwo ścieżek i alejek, po których można zarówno biegać, jak i spacerować. Może zatem warto zaglądnąć na stronę kaskada-hotel.pl i zarezerwować pokój, póki jeszcze są miejsca.


Dodano: 26-12-2017
s

PODLISKIE FIRMY


iPRO Sp. z o. o.


http://inzynieria.pro/

Ebordi s.c.


https://ebordi.pl/

MAG-SERWIS Wózki Widłowe


http://www.mag.widlaki-wozki.pl/

© 2023 - www.ztfiolki.pl.